Vedoucí skladu ve strojírenské firmě

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Vás jen „chodit“ do práce? Chcete za sebou vidět výsledky a mít možnost posouvat věci dopředu?
Lišíte se tím, že prostě rádi pracujete?

Jsme strojírenská firma a smyslem naší práce je vytvářet vysoce specializované součástí, které vdechují život velkým kolosům. Náš zakladatel vše odstartoval před více než 25 lety a věří, že silná firma může být tvořena pouze silným kolektivem.
Nyní hledáme člověka na pozici VEDOUCÍ SKLADU

Pokud vidíte pod touto pozicí rutinní a klidnou práci bez zodpovědnosti, pak Vás bohužel zklameme. Co od Vás na této pozici očekáváme?
- Dokonalý přehled o tom, co a kde se na skladu nachází
- Samostatné uvažování nad tím, co a jak zlepšit
- Snahu a zájem o práci s jasnými viditelnými výsledky
- Hledáme někoho, kdo dokáže i pozitivně povzbudit ostatní a není to „morous“

Co budou Vaše úkoly?
- Evidence a výdej nářadí, materiálu
- Objednávání zboží na sklad
- Výběr nových nástrojů
- Jednání s dodavateli, případně i výběr nových dodavatelů
- Každodenní práce na počítači (vytváření jednoduchých tabulek, práce v našem systému)

Jsme rodinná firma, kde vládne dobrá atmosféra – rádi chodíme do práce a setkáváme se i na společných firemních akcích. Budete pracovat v kolektivu technicky orientovaných lidí a určitě zde najdete prostor pro seberealizaci. Za dobrou práci umíme člověka dobře ocenit. Na to, jaká jsme firma, ukazuje i naše velmi nízká fluktuace…..
Jste ta správná osoba? Pak nám zašlete svůj životopis na email…… Součástí výběrového řízení je i vyplnění několika otázek a možná i pohovor přes telefon, proto buďte připraveni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní strojírenské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- nástup možný ihned
- dvousměnný provoz: ranní/odpolední
- příspěvek na penzijní pojištění

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu [email protected]. popř.poštou na adresu Č.V.PROTOTYP s.r.o. U Řeky 694, 720 00 Ostrava-Hrabová.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla dána přednost jinému zájemci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost Č.V.PROTOTYP s.r.o. hledá do svého kolektivu vedoucího skladu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- odpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost a bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- vzdělání: min. SOU strojního zaměření
- znalost práce na PC (Office – Excel, Word, Outlook)
- dobrá orientace v obráběcích nástrojích, strojírenském a svařovacím nářadí
- zkušenosti s vedením skladu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2095495  Datum zveřejnění: 2.6.2015