Konstruktér - vývojové centrum

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete postoupit o krok dál ve Vaší kariéře a mít přístup k nejnovějším technologiím? Pro našeho klienta, vývojové centrum významné automobilové společnosti, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku s dobrou angličtinou na pozici Konstruktér.

• Práce ve vývojovém týmu (na výběr je vývoj senzorů nebo vývoj světlometů)
• Tvorba 3D modelů, výkresů a jiné dokumentace v CATII
• Konstrukční znalosti z oblasti plastových a kovových dílů a výrobních technologií
• Spolupráce s kolegy na globální úrovni

Místo výkonu práce: Ostrava, Nový Jíčín
Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Zázemí a know - how silné mezinárodní společnosti
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Příležitost růst a rozvíjet svou kariéru.
• Odpovídající ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých výhod (například 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, pružnou pracovní dobu, dotované závodní stravování, atd)

Informace o náboru

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je významná automobilová společnost, pro kterou hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku pro jejich vývojové centrum.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• Bakalářský / Magisterský titul v oboru strojírenství.
• Znalost CAD nástrojů pro 3D a 2D konstrukci.
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Technické, analytické myšlení

Výhodou
• Znalost konstrukce plastových dílů a dílů odolných až do 1100 ° C.
• Znalost metodiky DFSS.
• Znalost SAP-PDM a WISE.
• Praxe v automobilovém průmyslu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2149044  Datum zveřejnění: 4.8.2015