LEAN Manager/Vedoucí štíhlé výroby a procesního zlepšování

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s nástroji štíhlé výroby, máte certifikát Green Belt, chcete se rozvíjet dál svou kariéru na vedoucí pozici v moderní prosperující společnosti? Pro našeho kandidáta, významnou nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti hydraulických systémů hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici

Náplň práce:

• Zodpovídá za neustále zlepšování procesů ve společnosti ve všech oblastech – výrobních i nevýrobních
• Identifikuje možnosti zlepšování, klíčové oblasti, stanovuje priority
• Vede a koordinuje projekty, vyhodnocuje přínosy a úspory
• Zodpovídá za splnění stanovených cílů, průběžně vyhodnocuje rizika a stav projektů
• Implementuje nástroje štíhlé výroby v rámci projektů
• Vede tým dvou podřízených inženýrů štíhlé výroby
• Komunikuje, spolupracuje a sdílí zkušenosti v rámci mezinárodního týmu
• Metodicky vede, školí, koučuje v oblasti nástrojů štíhlé výroby (6 Sigma a další)
• Pravidelně reportuje generálnímu řediteli a do zahraničí

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj, okres Karviná
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s více než stoletou tradicí a dlouhodobou
pracovní perspektivou
• Moderní technologické vybavení
• Možnost profesního rozvoje a seberealizace
• Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
• Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti hydraulických systémů.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technického zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického zaměření
• Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• Minimálně Green belt Six Sigma certifikace
• Znalosti nástrojů štíhlé výroby – TPM, 5S, SMED, MUDA
• Zkušenosti s řízením 6 sigma projektů a projektů ostatních nástrojů štíhlé výroby- podložené prokazatelnými výsledky
• Znalosti ISO norem – 9001 a 14001
• Manažerské schopnosti – není nutná manažerská praxe ale potenciál
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
• Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, MS Project)
• Komunikační, prezentační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni
• Samostatnost, flexibilita, preciznost, systematické a analytické myšlení
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2212775  Datum zveřejnění: 6.8.2015