Sales Engineer s Aj - pozice vhodná i pro absolventy

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je úspěšná japonská společnost, která nabízí inovativní řešení nejvyšší kvality v oblasti průmyslové automatizace (sensory, měřicí přístroje, kamerové systémy, digitální mikroskopy). Hledáme vhodné kandidáty – absolventy VŠ s obchodním duchem na pozici:

Junior Sales Engineer s AJ – automatizace/mikroskopy

Náplň práce:
 identifikace nových obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků - studená akvizice po telefonu, prezentace produktů u klientů
 péče o stávající klienty a udržování vztahů
 rozvíjení prodeje v oblasti svěřené produktové řady (oblast průmyslová automatizace, nebo mikroskopy) a dosažení měsíčního prodejního cíle
 propagace a prodej výrobků v řadě nejrůznějších odvětví (automotive, strojírenství, elektronika)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 Velmi zajímavou obchodní příležitost v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
 Prodej technicky vyspělých produktů a pravidelné školení v jejich inovaci
 Několikaměsíšní úvodní zaškolení v Belgii
 Práci ve vysoce motivovaném prostředí mezi mladými lidmi
 Atraktivní platové ohodnocení (30 000 fix + 10 000 bonus)
 Firemní automobil i k soukromým účelům

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete anglickou verzi Vašeho životopisu. Výběrové řízení proběhne v několika kolech zejména po telefonu a skypu. Zašlete nám tedy prosím i Váš skype nick.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je úspěšná japonská společnost, která nabízí inovativní řešení nejvyšší kvality v oblasti průmyslové automatizace (sensory, měřicí přístroje, kamerové systémy, digitální mikroskopy).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
 VŠ technické a nebo obchodní vzdělání s dobrým technickým porozuměním
 Obchodní zkušenosti v B2B prostředí
 Pro-aktivní osobnosti s obchodním talentem
 Schopnost aktivně naslouchat potřebám zákazníka
 Čeština jako mateřský jazyk + alespoň středně pokročilá angličtina (výběrové řízení je v AJ)
 Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
 Ochota extenzivně cestovat v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2215963  Datum zveřejnění: 11.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc