IT Researcher

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme parťáka na juniorní pozici IT researchera do personální agentury, která funguje jinak.
Co děláme a jací jsme?
Jsme parta sedmi lidí s různými zájmy, ale jeden hlavní máme společný: chceme dělat věci jinak, nabízet ajťákům práci na míru a udržovat s nimi dlouhodobé vztahy. Chceme, aby věděli, že se na nás můžou kdykoli obrátit. Nebojíme se být kreativní a každý děláme svou práci po svém. Snažíme se budovat svobodnou firmu.
Jsme headhunteři se vším, co k tomu patří. Hledáme a aktivně oslovujeme kandidáty, kteří z 90 % práci mají, ale mohli by chtít lepší/jinou. Hledáme jen IT specialisty. Ostatní obory nás neberou.
Co Tě u nás čeká?
-Naše podpora a „know-how“ k Tvým službám!
-Telefon a spousta volání.
-Prodírání se houštinami webu.
-Hledání jehly v kupce sena.
-Prostor o velikosti malého Vesmíru pro Tvou invenci a další rozvoj.
-Peníze „neodpovídající“ vynaložené „námaze“ (Budeš-li šikovný, pak kontokorent již nebudeš potřebovat:).
Jaké vlastnosti by bylo super mít?
Hledáme juniora, hodí se zkušenost s telefonováním/komunikací z předešlé práce, v agentuře, z brigády.
Je fajn mít zájem o IT, a pokud jsi kreativní, to se vždycky cení.
Je potřeba, abys uměl/a mluvit anglicky a počítal/a s tím, že AJ budeš aktivně používat.
Ideální by bylo, abys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, je přesně ten dotahovač, kterého potřebujeme.
Co nabízíme?
Nějaké ty sociální jistoty: práci na HPP, pevný základ platu, čtyři týdny dovolené. Pokud Ti práce půjde, můžeš se těšit na dost hezké odměny. To už je jen na Tobě...
Dobrou náladu v kanclu, teamové aktivity a tak.
Vzdělávání. Pravidelná angličtina se skvělým učitelem, přednášky od IT specialistů, učení se od sebe navzájem.
Různorodé benefity podle toho, co si sami vyhrajeme. Nerozumíš? Tak napiš, rádi Ti řekneme víc o tom, jak jsme gamifikovali naši práci :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

V Advanced Search Technology propojujeme IT talenty se zajímavými zaměstnavateli a máme tak možnost pomáhat firmám i jednotlivcům na cestě k rozvíjení nápadů, potenciálu, snů. Z vlastní zkušenosti totiž víme, že když děláte to, co Vás baví, úspěch se dostaví. Zejména, ale nejen, proto jsme jedna z dlouhodobě nejlepších recruitment společností v oblasti IT.

Naším cílem je se neustále zdokonalovat, tvořit dlouhodobé vztahy, pomáhat společnostem nacházet nejvhodnější zaměstnance a IT odborníkům pomáhat na cestě profesního rozvoje. Úspěch nás baví, ale víme, že „čísla“ nejsou všechno, proto hodně pracujeme, ale občas si taky hrajeme, abychom byli vždycky připraveni vyladit se na potřeby klienta či kandidáta. Zatímco mnoho personálních konzultantů v poslední době proklamuje, že to „dělá jinak“, my se snažíme vyhledávání zaměstnanců v oblasti IT a poradenství s tím spojené dělat efektivně, eticky a přirozeně lidsky. Jednoduše a přitom maximálně profesionálně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2250157  Datum zveřejnění: 12.1.2016