Manažer restaurace

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s řízením restaurace a nebojíte se výzvy? Jste vůdčí, dynamická osobnost s manažerskými schopnostmi? Jste komunikativní, máte organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení? Orientujete se v oblasti ekonomiky provozu? Pak čtěte dál, protože tato kariérní příležitost, je právě pro Vás!

HLAVNÍ AKTIVITY:
Obchodní aktivity:
• Vytváření cenové strategie
• Hledaní spolehlivých dodavatelů a samostatné jednání s nimi
• Přehled o skladových zásobách a jednání se šéfkuchaři o dodávkách do skladu
• Optimalizace nákupů na denní, týdenní a měsíční bázi tak, aby se zabránilo plýtvání
• Zajištění rozvozu obědů firemním zákazníkům
• Catering pro firemní zákazníky
• Plánování večírků a akcí, zahrnující výběr vhodného místa a dalších partnerů
• Pomoc při organizaci aktivit s cílem propagace značky
• Příprava zpráv na konci směny/týdne, zahrnující kontrolu zaměstnanců, jídla a prodeje
• Denní účetní přehledy a záznamy o skladových zásobách
• Zajištění denní tržby a bankovní hotovosti
• Kontrola správnosti postupu při prodeji a účtování výrobků, zboží a služeb
• Kontrola kvality a dodržování sortimentu podávaných jídel a nápojů po celou dobu provozu (kvalita jídel a nápojů; gramáže)

Management vztahu k zákazníkům / PR
• Koordinace chodu restaurace během naplánovaných směn
• Vedení a motivace zaměstnanců a zajištění jejich zpětné vazby
• Poskytování výborných služeb hostům a udělat maximum pro jejich spokojenost
• Efektivně řešit stížnosti hostů
• Pomoc při výběru, zaškolení a motivaci zaměstnanců
• Organizace a dozor nad jednotlivými směnami zaměstnanců kuchyně, obsluhy a údržby

Hygiena a údržba:
• Zajištění otevření a zavření restaurace I v době nepřítomnosti
• Zajištění vysokého standardu kontroly kvality, hygieny, zdravotních a bezpečnostních předpisů
• Jednání s úřady ( Hygiena, Hasiči aj.)
• Zajištění případných oprav závad na zařízeních a vybavení

CO POŽADUJEME:
• Vzdělání v oblasti gastronomie SŠ/VOŠ/VŠ
• Minimálně 3 letá zkušenost s vedením a provozem restaurace
• Vysoká znalost ekonomické a zaměstnanecké politiky vedení restaurace
• Strategické myšlení, schopnost řešit problémy
• Prokazatelné reference od předchozích zaměstnavatelů
• Sebemotivovaného člověka s dobrými nápady v oblasti gastronomie
• Výborné komunikační schopnosti při jednání s dodavateli
• Maximální časovou flexibilitu, důslednost a samostatnost
• Řidičský průkaz skupiny B ( vlastní auto výhodou )
• Základní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:
• Možnost kariérního růstu a potenciální post manažera pro další pobočky
• Poskytujeme prostor pro kreativní nápady, které vedou ke zlepšení a prosperitě firmy
• Práce v jednom z největších ostravských nákupních center ve zcela novém pracovním prostředí
• Výborné finanční ohodnocení s ohledem na Vaše zkušenosti a dovednosti
• Práci v mladém a silně motivovaném týmu
• Firemní mobil k dispozici i k soukromým účelům

Lokalita:Ostrava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Spice Box přichází s novým kulinářským konceptem, který v celosvětovém měřítku velmi rychle roste. Nabízíme zákazníkům skvělé jídlo z mnoha různých koutů světové kuchyně s hlavním zaměřením na kuchyni indickou a thajskou, ale hranice neznáme. Naším hlavním mottem je “fresh, fair and delicious” a proto našim zákazníkům chceme dát čerstvé a zdravé ingredience, férové porce a chování a hlavně skvěle chutnající jídlo

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

oblast gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2258124  Datum zveřejnění: 23.9.2015