Kuchař

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme dobrého kuchaře, který je kreativní a má alespoň základní znalost v oblasti asijské kuchyně – zejména kuchyně thajské. Pokud zkušenosti nemáte, rádi Vám dopřejeme spolupráci a možnost učit se od zahraničních kuchařů. Pokud rádi zkoušíte něco nového, tak jste pro náš tým tím pravým.
Pracujeme hlavně s regionálními surovinami a bez umělých přísad a dochucovadel. Rádi budeme spolupracovat s někým, komu umožníme profesní rozvoj.

NÁPLŇ PRÁCE
příprava jídel z různých světových kuchyní
příprava základů pro aktuálně nabízené menu
v případě nutnosti asistence šéfkuchaři

Pokud jsme vás zaujali a chcete se k nám přidat, pošlete co nejdříve svůj strukturovaný životopis.

Lokalita: Ostrava

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO MŮŽEME NABÍDNOUT
pracovní smlouvu na plný úvazek
odpovídající finanční ohodnocení
vzdělávání v oblasti světové kuchyně
práci v mladém kolektivu
příjemné, kreativní prostředí
možnost růst spolu s námi a stát se šéfkuchařem v našich budoucích dalších restauracích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Spice Box přichází s novým kulinářským konceptem, který v celosvětovém měřítku velmi rychle roste. Nabízíme zákazníkům skvělé jídlo z mnoha různých koutů světové kuchyně s hlavním zaměřením na kuchyni indickou a thajskou, ale hranice neznáme. Naším hlavním mottem je “fresh, fair and delicious” a proto našim zákazníkům chceme dát čerstvé a zdravé ingredience, férové porce a chování a hlavně skvěle chutnající jídlo.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME
vyučení v oboru, popř. SŠ
zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
pečlivost, samostatnost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smysl pro humor
smysl pro čistotu a pořádek
selský rozum
chuť učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2264718  Datum zveřejnění: 29.9.2015