Vedoucí týmu v administrativě se znalostí němčiny

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro stabilní a silnou mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího týmu v oblasti ekonomické administrativy.

Náplň práce:
Vaší hlavní náplní práce bude vedení a koordinace práce týmu v oblasti administrativy spojené s vedením účetnictví pro svěřené zákazníky.
• organizování práce, určování priorit, přidělování úkolů jednotlivým administrativním pracovníkům na svěřeném oddělení
• vedení lidí z hlediska jejich motivace, hodnocení pracovního výkonu, jejich rozvoje atd.
• zodpovědnost za stanovování cílů, správné provedení uzávěrek
• vyhodnocování ukazatelů, reporting
• komunikace se zákazníkem, managementem, auditory
• výběr nových členů týmu a zodpovědnost za jejich zaškolení
• personální administrativa – řízení docházky, schvalování dovolených atd.
• podílení se na implementaci nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné nadnárodní společnosti
• práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
• plné zaškolení
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvky na jazykové kurzy
• stravenky, aj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Stabilní silná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. ukončené SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
• aktivní pokročilou znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni
• zkušenosti s účetní administrativou výhodou
• uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel)
• zkušenosti s vedením alespoň menšího týmu lidí velkou výhodou
• výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• empatii, schopnost rozhodování, pečlivost, důslednost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2313154  Datum zveřejnění: 3.11.2015