Klientský poradce - Praha

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluhuje klienty v případě hotovostních operací (doplňuje bankomat)
* poskytuje nabídku, poradenství a servis běžných bankovních produktů (běžný účet, termínovaný vklad, spořící účet, elektronické bankovnictví, debetní a kreditní karta, kontokorent, spotřebitelský úvěr) tedy obsluhuje klienty ze segmentu mass market
* aktivně oslovuje nové klienty, hledá kontakty, získává doporučení, nabízí další vhodné produkty, plní aktivní oslovování klientů v rámci kampaní
* zpracovává administrativu v souvislosti s uzavřením produktu
* zadává údaje do bankovních systémů
* zpracovává administrativu související s provozem pobočky (inventury, kontroly)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stabilní zaměstnání ve 4. největší evropské finanční skupině
* zajímavou samostatnou pracovní pozici spojenou s kontaktem s klienty
* práci pod vedením zkušeného manažera
* možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
* dobré platové ohodnocení (fix + kvartální bonusy na základě individuálního plnění plánů) a zajímavé zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na pojištění, vzdělávání, sport, kulturu, možnost reálného profesního růstu)
* smlouvu na neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta, dynamickou mezinárodní banku a její pobočky po Praze hledáme obchodníka ideálně se zkušeností v bance na pozici

Klientský poradce s AJ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* středoškolské vzdělání (ekonomického směru)
* základní znalost bankovních produktů a služeb
* praxe v jednání s klientem, obsluha klienta alespoň 1 rok
* AJ na komunikativní úrovni
* tah na branku
* prodejní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2413002  Datum zveřejnění: 27.1.2016