Vývojový inženýr - absolvent

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na vývoji nových senzorů a úpravě stávajících senzorů
- komunikace se zákazníkem v průběhu vývoje výrobku
- spolupráce s různými odděleními během vývoje výrobku
- optimalizace funkčnosti a použitelnosti senzorů
- analýza problémů, definování a provedení vývojových úkolů
- příprava zkušebních a kvalifikačních testů
- sledování zlepšovacích návrhů, posuzování nových zlepšovacích návrhů, patentů
- podpora výroby při kladení základních technických otázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na mezinárodním vývojových projektech (generický/aplikační vývoj) pro přední výrobce automobilů
- práci na nových aplikacích – možnost řešit unikátní projekty na celosvětové úrovni
- přístup k moderním inovativním technologiím
- podporu odborného a osobního rozvoje zaměstnanců
- odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, závodní stravování, pružná pracovní doba, možnost home office)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o automotive společnost, jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického směru
- pracovní zkušenosti ve vývoji vítány
- zájem o oblast elektroniky
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- komunikační a organizační dovednosti
- iniciativa, zájem pracovat v mezinárodním prostředí
- orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2450832  Datum zveřejnění: 4.5.2016