Administrativní pozice s využitím maďarštiny

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní náplní práce poskytování komplexních služeb svěřeným zákazníkům v maďarsky hovořících zemí.

• evidence přijatých faktur, jejich kontrola a spárování s objednávkou v systému
• příprava podkladů a úkonů pro realizaci plateb
• komunikace s interními/externími zákazníky
• spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách v dané oblasti účetnictví
• příprava podkladů pro auditory ze strany zákazníka
• podílení se na zavádění nových procesů
• reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí silné nadnárodní společnosti
• práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
• plné zaškolení
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvky na jazykové kurzy
• stravenky, aj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro stabilní a silnou mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior účetní s dobrou znalostí maďarského jazyka. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2642036  Datum zveřejnění: 22.11.2016