Account manager - FMCG Brno

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
03.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče o svěřenou oblast B2B – starost o zákazníky v segmentu office v regionu Brno, resp. Morava
- Zodpovědnost za prezentaci, prodej a vizibilitu produktů
- Upevňování vztahů se zákazníky
- Plnění prodejních cílů a rozvoj zákaznické báze - pozice je zaměřena zejména na nové akvizice
- Organizace eventů, účast na firemních akcích pro klienty
- Reporting nadřízenému v Praze
- Aktivní monitorování možností obchodní spolupráce v nových prodejních místech
- Práce formou home office

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatná pozice s flexibilní pracovní dobou na bázi home office
- Atraktivní bonusový systém a dobrý fixní plat
- Práce pro jednu z nejúspěšnějších FMCG společností
- Možnost reprezentovat luxusní značku
- Firemní benefity (např. automobil k soukromému využití)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Naším klientem je úspěšná a stabilní mezinárodní FMCG společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

FMCG

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti na pozici Account Managera z oblasti FMCG a segmentu B2B - nemáme zájem o kandidáty z retailu nebo HoReCa segmentu
- Pozitivní vztah ke kávě
- Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- Cit pro prémiovou značku, pozitivní vztah k luxusním a značkovým produktům
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (schopnost se dorozumět, absolvovat školení)
- Proaktivní přístup, samostatnost v rozhodování
- Motivace a flexibilita
- Odolnost vůči stresu
- MS Office uživatelsky
- Cestování v rámci ČR (zejména Jihomoravský kraj)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2704654  Datum zveřejnění: 25.8.2016