Juniorní Lovec Hlav

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve stručnosti: jsme headhunteři v IT a hledáme parťáka/parťačku na juniorní pozici IT researchera.

Co děláme a jací jsme?

V kanceláři je nás 7 + back office. Máme různé zájmy a jeden hlavní společný. Chceme dělat věci jinak. Chceme se učit a pro IT specialisty nebýt otravové, kteří neví, o čem mluví. Chceme jim nabízet příležitosti na míru, chceme s nimi udržovat dlouhodobé vztahy. Chceme, aby věděli, že se na nás můžou kdykoliv obrátit. Nebojíme se být kreativní, každý děláme svou práci po svém. A náš šéf to nejen toleruje, ale dokonce i chce. Snažíme se budovat svobodnou firmu.

Jsme headhunteři se vším, co k tomu patří. Hledáme a aktivně oslovujeme kandidáty, kteří z 90 % práci mají, ale mohli by chtít lepší/jinou. Někdy k tomu patří i nepříjemné odmítnutí. Hledáme jen IT specialisty. Na jiné obory se nezaměřujeme.

Takže pokud sis někdy říkal/a, že by tě IT bavilo/zajímalo, ale ne zcela v programátorském duchu, jsi dost možná náš vhodný budoucí kolega nebo kolegyně :)

Co budeš dělat?

Na začátku se naučíš vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se do oboru dostat a během prvního měsíce intenzivního učení pochytat základy, které pak budeš už napořád rozvíjet.

V průběhu učení začneš oslovovat potenciální kandidáty a budeš se učit prakticky. I vlastními chybami.

Zpětnou vazbu ti budeme poskytovat neustále, nebát se zeptat je nutností!

Během tříměsíční zkušební doby si vyzkoušíš hledání na několik různých pozic a do různých firem. Zjistíš, co ti sedí více a co úplně ne. Na konci zkušební doby ideálně "umístíš" prvního kandidáta. Po zkušebce za tebou bude kus práce a oběma stranám bude jasné, jestli to dává smysl.

Jak se tvoje kariéra u nás bude vyvíjet dál, je už jen na tobě :)

Na jaké vlastnosti klademe důraz?

Hledáme juniora. To znamená, že klidně můžeš být bez nějaké větší praxe. Hodí se zkušenost s telefonováním/komunikací na nějaké brigádě.

Naprosto esenciální je zájem o IT. Máš kamarády v IT? Zajímají tě nové technologie? Pak jsi na správném místě!

Je potřeba, abys uměl/a mluvit anglicky a počítal/a s tím, že AJ budeš aktivně používat.

Ideální by bylo, kdybys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, má schopnost dotahovat věci do konce, a té si také velmi ceníme.

Naopak nehledáme někoho, kdo rád říká větu "tohle je vaše zodpovědnost, já jsem jen řadový zaměstnanec". U nás jsme všichni zodpovědní za to, jak firma funguje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

Nějaké ty sociální jistoty: práci na HPP, pevný základ platu, čtyři týdny dovolené. Jelikož jde o juniorní pozici a budeme tě hodně věcí učit, nečekej na začátek ředitelský plat. Pokud Ti ale práce půjde, můžeš se těšit na hezké bonusy :)

Tým, který šlape. A taky někdy intenzivně diskutuje. Ale vždy na rovinu, v tu chvíli, kdy se něco děje. Nemáme rádi šeptání za rohem a neděláme to.

Vzdělávání. Pravidelná angličtina se skvělým učitelem, přednášky od IT specialistů, učení se od sebe navzájem.

Různorodé benefity podle toho, co si sami vyhrajeme (o gamifikaci naší práce Ti rádi povyprávíme na případném osobním setkání).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěch nás baví, ale víme, že „čísla“ nejsou všechno, proto hodně pracujeme, ale občas si taky hrajeme, abychom byli vždycky připraveni vyladit se na potřeby klienta či kandidáta. Zatímco mnoho personálních konzultantů v poslední době proklamuje, že to „dělá jinak“, my se snažíme vyhledávání zaměstnanců v oblasti IT a poradenství s tím spojené dělat efektivně, eticky, lidsky a přitom maximálně profesionálně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2852914  Datum zveřejnění: 16.1.2017