Recepční/HR asistent/ka

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Patříme mezi nejlepší recruitment společnosti orientované na IT v ČR a v současné chvíli hledáme nového kolegu na pozici Recepční/HR asistent/ka, jenž se chce společně s námi aktivně podílet na rozvoji úspěšné společnosti. V případě, že by ses rád/a realizoval/a v oblasti IT, čti dále.

- Tvojí hlavní zodpovědností bude administrativní podpora týmu konzultantů
- Práce se životopisy kandidátů
- Koordinace termínů pohovorů a výběrových řízení
- Údržba a rozvoj databáze společnosti
- Zajištění inzerce volných pracovních pozic
- Zajištění chodu recepce společnosti
- Objednávání kancelářských potřeb a další ad hoc úkoly spojené s chodem kanceláře
- Budeš se částečně podílet na aktivním hledání/oslovování kandidátů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výbornou možnost nastartovat kariéru v oblasti lidských zdrojů
- Možnost profesního růstu
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, poblíž Karlova náměstí
- Dobré platové ohodnocení plus kurzy angličtiny
- Otevřenost, vstřícnost a spolupráce v týmu
- Pravidelné společné aktivity
- Respektování tvých pracovních i mimopracovních potřeb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Patříme mezi nejlepší recruitment společnosti orientované na IT v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ (VŠ) vzdělání, vhodné i pro absolventy
- Podmínkou zájem o oblast IT, pro-aktivita a kreativita
- Znalost práce na MS Word, Outlook, základy Excelu
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
- Velice dobré komunikační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost, orientace na klienta
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2906147  Datum zveřejnění: 24.1.2017