Poradce pro Custody klientelu

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza, zavedení a zdokumentování smluvních podmínek a komunikačních pravidel
• Pravidelná a aktivní komunikace s přidělenými klienty
• Posuzování dokumentace v souvislosti s aktivitami klienta na trhu (např. plná moc, výpis z OR), komunikace s klientem i příslušnými institucemi trhu v těchto otázkách
• Evidence klientských kontaktů a smluvní dokumentace
• Udržování a obnovování informací o klientech a jejich prezentace ostatním Relationship Managerům a Account Managerům
• Řešení požadavků klienta dle dohodnutých standardů a postupů
• Komunikace, aktivní spolupráce a koordinace aktivit s týmy Sales&RM v rámci skupiny
• Shromažďování a vyhodnocování informací od institucí trhu (CDCP, ČNB, BCPP, apod.) a jejich využití (např. inicializace změn smluv, pracovních postupů)
• Pravidelné poskytování informací o kap. trhu a aktivitách banky
• Komunikace s agentskými bankami v oblasti zahraničních cenných papírů, analýza jimi poskytovaných služeb, evidence smluvní dokumentace
• Efektivní spolupráce/koordinace činností s ostatními odděleními v rámci úseku
• Aktivní spolupráce s dalšími úseky, aplikace klientského pohledu
• Komunikace s externími subjekty v oblasti legislativy a jejich podpora
• Návrh na zavádění nových produktů/inovace stávajících na základě znalosti klientských požadavků, standardů trhu a konkurenční nabídek
• Iniciativa v oblasti marketingových aktivit custody služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- sick days
- stravenky
- přípěvek na vzdělávání/kulturu/sport/sleva na produkty
- talent management, průběžný profesní rozvoj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Mezinárodní bankovní dům, patřící do největší finanční skupiny v CEE.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání, nejlépe s ekonomickým zaměřením
• Anglický jazyk pokročilý - slovem i písmem
• Praxe v oblasti cenných papírů nebo jako obchodní poradce (banka, obchodník s CP)
• Znalosti z oblasti fungování finančních a kapitálových trhů
• Schopnost pracovat samostatně
• Práce se systémy: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Schopnost prezentace služeb, produktů
• Komunikace s klientem, vysvětlení problému/situace klientovi
• Schopnost navrhovat řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2935427  Datum zveřejnění: 17.2.2017