Projektový manažer ve firemním bankovnictví

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha 4 - Michle, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Podílet se aktivně na tvorbě a dodání konkrétních výstupů projektu, zajišťovat splnění jejich cílů a časového plánu s ohledem na strategické zájmy banky v dané oblasti
* Zabezpečovat činnosti spojené s řízením a koordinací projektů primárně v rámci firemního bankovnictví, ale i projektů napříč jednotlivými útvary banky / skupiny
* Identifikovat a aktivně vyhledávat příležitosti pro zlepšení obchodního či provozního modelu banky, tyto příležitosti dále rozpracovávat formou projektů / aktivit
* Podílet se na formování strategie banky a spolupracovat na rozhodnutích s top managementem korporátního bankovnictví
* Komunikovat navenek i dovnitř banky, komunikovat s obchodní sítí a zajišťovat její podporu
* Poskytovat podklady a analýzy pro rozhodnutí managementu divize

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce na velmi zajímavých a rozmanitých projektech a možnost se podílet na rozvoji celé divize
* možnost pracovat ve velmi dynamickém, ambiciózním ale také soudržném kolektivu, v neformálním a přátelském prostředí
* Možnost se účastnit lokálních a mezinárodních rozvojových programů
* Zázemí silné finanční skupiny
* Velmi dobré platové podmínky a balík benefitů (týden dovolené navíc, sick days, možnost reálného profesního růstu, příspěvek na sport, kulturu a vzdělávání, sleva na produky a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Naším klientem je úspěšná mezinárodní banka, která patří do TOP5 na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomie, technické směry

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického směru
* praxi na obdobné pozici min. 3 roky výhodou (ne nutnou podmínkou), znalost finančního sektoru
* velmi dobrou znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint), IT gramotnost
* plynulá čeština příp. slovenština a plynulá angličtina podmínkou; další jazyky výhodou
* výhodou praxe nebo studia v zahraničí, zvláštní úspěchy v pracovní, akademické nebo zájmové oblasti
* kvantitativní dovednosti, cit pro čísla
* schopnost práce pod stresem, schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti
* orientace na klienta, schopnost konstruktivní komunikace a týmové spolupráce
* koncepční a analytické myšlení, schopnost strukturovat a řešit složité praktické problémy
* motivace se učit nové věci a dále se rozvíjet
* energičnost, cílevědomost a zápal pro věc
* intelektuální zvídavost, připravenost klást otázky, projevovat vlastní názor a zpochybňovat zažité postupy
* ambice a potenciál na manažerskou pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2935467  Datum zveřejnění: 17.2.2017