Zvárač CO2

Tallion Ltd.

Miesto práce
Uttoxeter, Rocester, Cheadle, Veľká Británia
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesta pre zváračov, ktorí majú skúsenosti zo zváraním hrubých materiálov metódov CO2. Firma je svetovým výrobcom ťažkej techniky.
Certifikáty niesú podmienkou.

Pracovné pozície sú v moderných halách, firma poskytuje všetky pracovné pomôcky okrem pracovnej obuvi.

Firma JCB má viacero fabrík, niektoré vyžadujú od uchádzačov anglický jazyk, iné nie. Momentálne je voľných 30 voľných pracovných miest. Nástup je možný priebežne každý týždeň.
V prípade záujmu prosím zasielajte Vaše životopisy mailom na [email protected] alebo sa registrujte na stránke profesie. V e-mailovej komunikácii je potrebné uviesť možný termín nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma JCB je svetovým lídrom vo výrobe ťažkej techniky. Už 70 rokov je značka JCB zárukou kvality a spokojnosti svojich zákazníkov a zamestnancov. Viac sa dozviete na ich oficiálnej stránke www.jcb.co.uk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zvárač, Zámočník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Každý zamestnanec musí pred nástupom do zamestnania úspešne zvládnuť zváračskú skúšku a prejsť zdravotnou prehliadkou. Od uchádzača očakávame zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu a ochotu pracovať nadčasy.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávateľmi. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, zámočnikov, CNC mechanikov, lakerníkov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky a operátorov vysokozdvižných vozíkov.
Nové pracovné miesta máme denne, aktuálne ponuky práce nájdte na našich webových stránkach www.tallion.co.uk alebo www.tallionrecruitment.co.uk.
ID: 2960705  Datum zveřejnění: 10.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2300