Zvárači CO2

Tallion Ltd.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesta pre zváračov CO2, ktorí majú skúsenosti so zváraním hrubých materiálov. Certifikáty nie sú podmienou pre prijatie do zamestnania na túto konkrétnu ponuku. Náplňou práce je zváranie častí (podvozky, rametá a pod.) na rôzne typy ťažkej techniky.

Firma je svetový výrobca ťažkej techniky, poskytuje vynikajúce pracovné podmienky v moderných halách. Firma poskytuje zamestnancom všetky pracovné pomôcky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma JCB je svetovým lídrom vo výrobe ťažkej techniky. Už 70 rokov je značka JCB zárukou kvality a spokojnosti svojich zákazníkov a zamestnancov. Viac sa dozviete na ich oficiálnej stránke www.jcb.co.uk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Každý zamestnanec musí pred nástupom do zamestnania úspešne zvládnuť zváračskú skúšku. Od uchádzača očakávame zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu a ochotu pracovať nadčasy.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávateľmi. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, zámočnikov, CNC mechanikov, lakerníkov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky a operátorov vysokozdvižných vozíkov.
Nové pracovné miesta máme denne, aktuálne ponuky práce nájdte na našich webových stránkach www.tallion.co.uk alebo www.tallionrecruitment.co.uk.
ID: 2988490  Datum zveřejnění: 27.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou