Zvárači CO2 - Aj bez anglického jazyka

Tallion Ltd.

Miesto práce
Stoke on Trent, Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné pozície pre zváračov pre nášho váženeho klienta vo Veľkej Británii. Firma je svetovým výrobcom ťažkej techniky, zvárajú sa všetky časti na tieto produkty, napr. podvozky, ramená a pod.

Práca je v modernej fabrike, zamestnávateľ poskytuje všetky pracovné pomôcky a odev.
Firma zabezpečuje ubytovanie v rodinných domoch. Mzda je vyplácaná týždenne, vždy v piatok na bankový účet.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je svetový výrobca ťažkej techniky, vďaka neustále narastajúcej produkcii máme neustále dostatočný počet voľných miest pre nových uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vhodný uchádzači musi mať skúsenosti so zváraním metódov CO2, ideálne hrubšie materiály.
Platné certifikáty niesú podmienkou pre prijatie do zamestnania, podmienkou je dostatočná prax a zručnosť v odbore.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávateľmi. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, zámočnikov, CNC mechanikov, lakerníkov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky a operátorov vysokozdvižných vozíkov.
Nové pracovné miesta máme denne, aktuálne ponuky práce nájdte na našich webových stránkach www.tallion.co.uk alebo www.tallionrecruitment.co.uk.
ID: 3024001  Datum zveřejnění: 20.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2300