Asistent/ka - účetní

TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 711, 669 02 Znojmo, Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka, IČ 27241751
Pracoviště:TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka [1], Průmyslová 711/20, 66902 Znojmo 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné uchazečky / uchazeče na pozici:

ASISTENT/KA-ÚČETNÍ. Náplň: účtování přijatých faktur, kontrola fa s příjemkami, účtování dohadných položek, kontola saldokont, finanční analýzy. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v účetnictví podmínkou, velmi dobrá znalost AJ, schopnost systematické práce a aktivní přístup k řešení problému, velmi dobrá znalost práce na PC (především Excel); nabízíme práci ve stabilní mezinárodní společnosti, denní využití AJ, 24 dnů dovolené, pružnou pracovní dobu, mladý kolektiv, závodní stravování, školení, firemní akce

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Znojmo

číslo volného místa: 11588300747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou