Programátor/ka

TANGER infosystems, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pavlovova 2644, 700 30 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:TANGER infosystems, s.r.o., IČ 60705078
Pracoviště:TANGER infosystems, s.r.o., Ostrava - Zábřeh, Pavlovova 2644/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava - Zábřeh

V případě vašeho zájmu zašlete CV na: [email protected]

Přijmeme programátory - podmínky:
- vzdělání min.SŠ
- znalost některého z uvedených: .NET, PHP, CSS, XHTML, aplikace pro Android
- znalost SQL dotazů (MS SQL ne MySQL)
- znalost platformy Bootstrap výhodou
- průměrná pasivní znalost angličtiny-není podmínkou
- uživatelská znalost kancelářských programů (Word, Excel, PowerPoint/OpenOffice…)
- flexibilita, spolehlivost, schopnost učit se a zdokonalovat

Náplň práce:
- práce na internetových projektech provozovaných zaměstnavatelem

Nabízíme/benefity:
- příspěvek na stravování
- nástup ihned nebo dle dohody
- místo pracoviště Ostrava
- dlouhodobou spolupráci

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11943310756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou