Laborant/ka

TANY, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Československých legií 563, 340 22 Nýrsko, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti (75152)

Pracoviště a kontakty

Firma:TANY, spol. s r.o., IČ 00518603, http://www.tany.cz
Pracoviště:Nýrsko, ul. Čsl. legií 563, okres Klatovy, PSČ 340 22

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY: znalost práce na PC (Excel, Word), vhodné pro absolventy, specializace v oboru výhodou

NÁPLŇ PRÁCE: odběr vzorků, provádění chemicko-fyzikálních analýz, mikrogiologických rozborů, senzorické hodnocení výrobků

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12273110756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)