Teamleader obchodního týmu webmium

Tapiko, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Milady Horákové 116, 160 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti marketingu (12213)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tapiko, s.r.o., IČ 29047625
Pracoviště:Milady Horákové 116/109, Milady Horákové 116/109, Hradčany, 160 00 Praha 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-04-18
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přidejte se do týmu nadšenců pro internetové technologie. Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelské atmosféře? Pojď pracovat pro náš internetový start-up Webmium.cz.

Staň se Teamleadrem v našem mladém a sehraném kolektivu. Jedná se o skvělou příležitost, ukázat nám Tvé obchodní dovednosti spolu se schopností pracovat s lidmi a pomáhat s rozvojem svěřeného týmu.

Být Teamleader ve Webmiu obnáší, řízení a rozvoj svěřeného týmu, naplnění firemní strategie prodeje, řízení, rozvoj a motivace obchodníků, implementace nových produktů, zodpovědnost za dodržování metodických postupů, budování obchodních vztahů s klienty

Co požadujeme?
prokazatelné obchodní a manažerské výsledky, zkušenost s vedením obchodních týmů, znalost internetového marketingu, pozitivní a proaktivní osobnost, tah na branku při plnění svěřených cílů, motivující schopnosti k podřízeným

Co nabízíme?
• příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké slevy, firemní akce,stravenky, flexibilní pracovní dobu, smlouva na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Webmium je český internetový start-up. Pracují u nás šikovní lidé, kteří se rozhodli stát se specialisty. Pokud chceš svůj profesní život nasměrovat správným směrem, pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Poslední změna:2016-03-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 10469450755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou