Programátor C# a .NET

TARGET Executive Search

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• spolupráce na nových databázových projektech - vývoj a programování „Big Data“
• vedení projektů
• komunikace se zákazníky, analýza požadavků, prezentace výsledků

Úzké napojení celého týmu na vývojová centra našeho zákazníka nám umožňuje nabídnout opravdu zajímavé úlohy, při jejichž řešení přímo čerpáme ze špičkového know-how našich partnerů v Německu. V našem týmu pracují konstruktéři, výpočtáři a programátoři společně na komplexních projektech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient se v České republice zaměřuje na vývoj v pohonů, podvozků, karosérie, interiéru a exteriéru. Rovněž nabízí široké spektrum kompetencí v oblasti výpočtů a simulací, testování vozidel či v oblasti elektriky a elektroniky. Disponuje vlastním rozsáhlým prototypovým centrem, kde vyrábíme přípravky, nástroje a designové modely. Zaměstnává vice než 400 konstruktérů, výpočtářů a dalších odborníků, což nás řadí mezi největší vývojářské společnosti v České republice

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost programovacího jazyka C# a .NET
• praktické zkušenosti s vývojem aplikací na platformě WPF
• zkušenosti s vývojem větších databázových aplikací na platformě SQL
• znalost dalších programovacích jazyků a knihoven výhodou (Python, Java, PHP, C, C++, Qt, … )
• komunikativní znalost NJ nebo AJ
• řidičský průkaz sk. B
• schopnost a chuť pracovat v týmu
• samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti
• chuť učit se nové technologie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medzinarodna konzultacna spolocnost zamerana na oblast Executive Search

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2335592  Datum zveřejnění: 20.11.2015