HR Generalist

TARGET Executive Search

Miesto práce
okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme HR Generalistu, ktorý bude koordinovať za Slovensko všetky HR činnosti a úzko spolupracovať s regionálnym HR manažérom. Do firemnej kultúry nášho klienta dobre zapadne človek, ktorému vyhovuje pracovať v priemysle, ktorý má rád flexibilné, multikultúrne prostredie, je proaktívny a má záujem neustále pracovať na svojom rozvoji. V neposlednom rade je dôležité, aby bol silným partnerom pre vedenie spoločnosti, schopný navrhnúť a aj realizovať riešenie, pripravený aktívne a konštruktívne jednať s líniovými manažérmi a sebavedomo reprezentovať HR. Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, zameraná na výrobu a distribúciu komponentov do automobilového a strojárenského priemyslu. Ide o etablovanú firmu lokalizovanú v blízkosti Bratislavy, ktorá plánuje rozvoj svojich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v regióne Strednej a Východnej Európy.

Náplň práce:

• Vedenie personálnej agendy zamestnancov,
• Nábor zamestnancov: riadenie celého procesu, identifikácia personálnych potrieb a nábor nových zamestnancov, spolupráca s externými agentúrami, on-boarding,
• Školenie a rozvoj: nastavenie systému vzdelávania, výber dodávateľov, koordinácia skupinového vzdelávania, koordinácia hodnotiaceho procesu, prieskum spokojnosti zamestnancov, plánovanie nástupníctva,
• Zodpovednosť za lokálnu HR stratégiu spoločnosti,
• HR procesy: implementácia skupinových procesov, zabezpečiť súlad s platnou pracovnou –právnou legislatívou, rozvoj lokálnych procesov, audity/certifikácia ISO TS,
• Poskytovanie poradenstva manažmentu spoločnosti a líniovým manažérom v otázkach ľudských zdrojov vo firme,
• Plánovanie personálnych nákladov, rozpočet, spracovanie reportov a štatistík týkajúcich sa základných HR ukazovateľov, spolupráca na stanovenie a realizáciu potrebných opatrení vedúcich k dosiahnutiu príslušných HR cieľov závodu,
• Pracovné právo: dodržiavanie pracovného práva a predpisov,
• Vedenie projektov v oblasti ľudských zdrojov.

Kľúčové kompetencie:

• 5+ rokov relevantných pracovných skúseností v oblasti HR (HR Generalist, HR Business Partner alebo HR Manager v menšej spoločnosti),
• Pracovné skúsenosti z výrobného prostredia; komplexná znalosť HR problematiky,
• Znalosť Zákonníka práce a legislatívy v oblasti HR,
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka,
• MS Office (hlavne Excel), znalosť SAP je výhodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, zameraná na výrobu a distribúciu komponentov do automobilového a strojárenského priemyslu. Ide o etablovanú firmu lokalizovanú v blízkosti Bratislavy, ktorá plánuje rozvoj svojich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v regióne Strednej a Východnej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3085790  Datum zveřejnění: 30.5.2017