Projektant / statik

TAROS NOVA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chodská 697, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici projektanti, konstruktéři (31122)

Pracoviště a kontakty

Firma:TAROS NOVA s.r.o., IČ 25866125
Pracoviště:TAROS NOVA s.r.o., Chodská 697, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na stavební směr
- praxe min. 3let, zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- výhodou je zkušenost s dřevostavbami, lepenými konstrukcemi, popř. s ocelovými konstrukcemi
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Office Outlook, AutoCAD, popř. Cad Work)
- komunikativní schopnosti
- časová flexibilita, samostatnost, tvůrčí myšlení, spolehlivost, seriózní vystupování, loajalita k firmě, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k řešení úkolů
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou je znalost AJ/NJ
Náplň práce:
- statické návrhy dřevěných a ocelových konstrukcí a jejich spojů
- zpracování dokumentace DSP a DPS
- zpracování dílenské dokumentace
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- práci v moderním pracovním prostředí
- profesní růst
- zázemí prosperující české firmy
- zaměstnanecké výhody
- motivující platové ohodnocení
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: [email protected] nebo zasílejte na korespondenční adresu společnosti TAROS NOVA s.r.o., nejpozději do 31.1.2017.

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11893370791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou