Provozní elektrikář/ka

TATRA METALURGIE a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:TATRA METALURGIE a.s., IČ 03667952
Pracoviště:Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:a:25.2.2016, VPM pro zaměstnaneckou kartu,
Náplň práce:
- provádí běžné a střední opravy elektrických zařízení,
- provádí revize, preventivní a běžnou údržbu elektrických zařízení,
- provádí vyhledávání závad a stanovuje technologické postupy oprav,
- provádí funkční zkoušky strojů a zařízení,
- provádí měření parametrů elektrických zařízení,
- vede příslušnou technickou dokumentaci.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání nebo vyučení v elektrotechnickém oboru,
- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky ,
- znalost ovládání elektrických zařízení,
- znalost obecných zásad a postupů péče o elektrotechnická zařízení,
- znalost elektrotechnické výstroje strojních zařízení a budov,
- schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, znalost technologie oprav,
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách.
Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní společnosti,
- motivační ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům,
- firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další,
- nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10304670744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou