Technolog slévárenské výroby

TATRA METALURGIE a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti průmyslové ekologie (21430)

Pracoviště a kontakty

Firma:TATRA METALURGIE a.s., IČ 03667952
Pracoviště:Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:1.2.2017.
Hlavní úkoly a kompetence:
- posuzování poptávek na výrobu odlitků,
- tvorba výrobních a kontrolních postupů odlitků,
- tvorba postupových výkresů technologie výroby odlitků,
- určování výrobně-technických podmínek, strojního a výrobního zařízení s ohledem na druh odlitku,
kapacitních možností a technologičnosti konstrukce,
- další - viz www.tafonco.cz.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru slévárenství, hutnictví, výroby kovů
- znalost čtení technických výkresů
- znalost tvorby technologických postupů
- zkušenosti s tvorbou THN
- znalost technologie tepelného zpracování kovů
- znalost metod kontroly kvality, techniky měření teplot, regulace
Nabízíme:
- firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění a další výhody
vyplývající z kolektivní smlouvy,
- práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Kontakt: tel.: 556492018, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12092280737

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně