Konstruktér nákladních vozidel

TATRA TRUCKS a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:TATRA TRUCKS a.s., IČ 01482840
Pracoviště:Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 29000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 3.3.2016, zn. vl.: 26.9.2016.
Pracovní náplň:
- Samostatné konstrukční řešení skupin a dílů nákladních vozidel, včetně výkresové dokumentace
- Komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, výroba, kvalita)
- Komunikace s externími dodavateli – podpora nákupního úseku
- Zpracování průvodní technické dokumentace (technické specifikace apod.)
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy
- Znalost konstruování ve 3D a znalost v oblasti tvorby výkresové dokumentace
- Znalost technických norem a konstrukčních materiálů
- Zkušenosti v oblasti konstrukce strojních součástí - výhodou
- Znalost anglického/německého jazyka - výhodou
- Samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu a zodpovědnost
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a rozvoje
- Závodní stravování
- Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11487820775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou