Konstruktér/ka podvozků a převodových agregátů

TATRA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:TATRA, a.s., IČ 45193444
Pracoviště:Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- samostatné konstrukční řešení dílů podvozků (nápravy, diferenciály, řízení, pérování) nebo převodových agregátů (zejména přídavné převodovky), včetně výkresové dokumentace
- komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, výroba, kvalita)
- komunikace s externími dodavateli

- zpracování průvodní technické dokumentace (technické podmínky pro nakupované součásti apod.)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti

- znalost konstruování ve 3D (I-deas, nebo NX výhodou)
- znalost technických norem a konstrukčních materiálů
- znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu a zodpovědnost
Nabízíme:
- závodní stravování
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní preventivní péči
- možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt:
TATRA, a. s., Úsek lidských zdrojů, Mgr. Radmila Liďáková, e-mail: [email protected] , tel.: 556 492 492

Poslední změna:2015-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 5459610760

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání