Nákupčí (zásobovač, nákupce)

Tawesco s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1449, 1 2 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tawesco s.r.o., IČ 61946389
Pracoviště:Tawesco s.r.o. [1], Areál Tatry 1449/6, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Očekáváme:
SŠ/ VŠ vzdělání technického příp. ekonomického zaměření
Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
Orientace v technických výkresech a dokumentaci
Znalost práce na PC, především MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou základní znalost jakostí a typů hutních materiálů
Výhodou praxe v nákupních činnostech
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
Pracovní náplň:
Zajištění nákupu komodit a služeb dle specifikace a zadání
Evidence poptávek, nabídek, objednávek, dodavatelských smluv atp. v IS
Vyhledávání potenciálně nových dodavatelů, mapování technických možností dodavatelů a jejich změny, sledování technologických trendů v dané oblasti
Příprava zadání pro výběrová řízení a elektronické aukce a jejich realizace
Koordinace komunikace s interními útvary společnosti o zadání, průběhu a předání výsledků práce z externího subjektu zpět do společnosti
Kontrola termínových a kvantitativních plnění
Organizace přejímek u externích subjektů
Místo výkonu práce: Kopřivnice
Nabízíme:
Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
Nástup možný ihned

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12259830777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou