Šéfkuchaři

TaxSys MIVM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
158, 756 56 Prostřední Bečva, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-04
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v hotelových restauracích (34342)

Pracoviště a kontakty

Firma:TaxSys MIVM s.r.o., IČ 64942899
Pracoviště:TaxSys MIVM s.r.o. 01, Hotel Tanečnica, Prostřední Bečva 158, 756 56 Prostřední Bečva

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-11-04
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŠÉFKUCHAŘI
POŽADUJEME: praxi minimálně 1 rok, zajištění chodu kuchyně, zajištění a dodržování hygienických předpisů, spolehlivost a flexibilitu, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění chodu kuchyně, zajištění a dodržování hygienických předpisů.
NABÍZÍME: ubytování, stravu, prémie.
PRVNÍ KONTAKT: v době od 9:00 do 16:00 telefonicky na čísle 603 143 241 nebo osobně v provozovně nebo e-mailem: [email protected].
ověřeno 4.11.2015

Poslední změna:2015-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 9509120782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou