Odborně způsobilá osoba a koordinátor bozp

Technická univerzita v Liberci (MPSV)

Místo práce
Studentská 1402, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví (21497)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technická univerzita v Liberci, IČ 46747885, http://www.tul.cz
Pracoviště:Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Jazykové kurzy
Ubytování
Předškolní zařízení
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CHARAKTER: provádění prevent. kontrol BOZP, PO na pracovištích, analyz. a hodnocení rizik BOZP, PO, kategorizace prací, provádění činností koordinátora BOZP na určených stavbách zaměstnavatele, organizace a realizace ročních prověrek BOZP na prac. a zařízeních zaměstnavatele, provádění vstupních školení zaměstnanců, školení vedoucích zaměstnanců a organizace dalšího proškolování zam. v oblasti BOZP a PO podle právních a ostat. předpisů, evidence a vydávání ochran. prac. prostředků,..(další podrobnosti uvedeny na webu TUL: http://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista. DOVEDNOSTI: výborná znalost předpisů v oblasti BOZP, ŘP sk. B, běžná uživatelská znalost práce na PC, řídící a organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost. VZDĚLÁNÍ: VŠ/SŠ technického směru, platná zkouška odbor. způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a platná zkouška k činnosti koordinátora bezpeč. a ochrany zdraví při práci na staveništi je nezbytným požadavkem pro řádný výkon této práce, praxe na obdob. pozici. PRAC. P: 100% úv., prac. sml.-na dobu určitou-1 rok. NÁSTUP: 1.4.2016, příp. dle dohody. Struktur. životopis vč. charakteristiky dosavadní odbor. praxe doručte e-mailem ([email protected]) nebo poštou. Volné místo je od 9.11.2015 zveřejněno na úřední desce TUL

Poslední změna:2015-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9797490724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou