Tajemník/tajemnice fakulty

Technická univerzita v Liberci (MPSV)

Místo práce
Studentská 1402, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
19900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technická univerzita v Liberci, IČ 46747885, http://www.tul.cz
Pracoviště:TUL - Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 19900 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Předškolní zařízení
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CHARAKTERISTIKA: odpovědnost za hospodaření Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií včetně zajištění organizace a vnitřní správy této fakulty. DOVEDNOSTI: praxe v oblasti finančního a personálního managementu, organizační schopnosti a zkušenosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenost s přípravou a administrací projektů (OP, TACR, GACR, MPO či jiné) je výhodou. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání. PRAC. POMĚR: 100% úvazek. NÁSTUP: 01.09.2017 nebo dle dohody. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění. K přihlášce do výběrového řízení označené: ,,TAJEMNÍK´´ musí být přiloženy tyto listinné dokumenty: stručný životopis, doklady o odborné způsobilosti, případně hodnocení z předchozího pracoviště, doklady o ukončeném vzdělání. Přihlášku s dokumenty zašlete e-mailem Mgr. Jitka Havlíková, personální odd. ([email protected]) nebo poštou na uvedenou adresu. Výběrové řízení je od 12.4.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12505020781

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně