Konstruktér

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
54, 348 02 Bor, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-21
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., IČ 25224671
Pracoviště:Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-21
Mzdové rozpětí:od 22000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Průmyslový areál Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova

NÁPLŇ PRÁCE:
- Návrhy a konstrukce nástrojů do lisovacích strojů,
- jednoúčelových strojů,
- měřících a montážních přípravků (program CAD Invertor),
- tvorba výkresové dokumentace (z oblasti strojírenství)

POŽADAVKY:
- ukončené středoškolské vzdělání z oblasti strojírenství,
- znalost oborů: technické kreslení, CAD systémy (3D modelování), stavba a provoz strojů, konstrukce, strojírenská technologie atd.;
- technické myšlení, dobrou prostorovou představivost;
- základní uživatelská znalost práce na PC (poštovní klient, MS Office - Excel, Word),
- alespoň částečnou znalost německého jazyka,
- schopnost týmové práce, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci

NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

způsob 1. kontaktu - zaslání profesního životopisu na kontaktní email: [email protected]

Poslední změna:2015-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 9410980741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou