Administrativní pracovník provozu odpadového hospodářství

Technické služby Jeseník a. s. (MPSV)

Místo práce
Otakara Březiny 168, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2018-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technické služby Jeseník a. s., IČ 64610063
Pracoviště:Technické služby Jeseník, a. s., Otakara Březiny 168/41, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2018-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt písemný nebo telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- středoškolské vzdělání v ekonomickém nebo technickém oboru,
- znalost podvojného účetnictví, fakturace,
- znalost práce na PC , především MS office,
- orientace v odpadové legislativě - vítána,
- zkušenost s jednání se zákazníky, vyřizování objednávek, tvorba smluv, samostatnost, flexibilita,

Nabízíme: práci ve stabilní firmě, odpovídající mzdové ohodnocení,stravenky, příspěvek na PP, 5 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky během pracovního týden pondělí - pátek 6. 00-14.30 na tel. čísle: 584 487 019
- písemně na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12247600726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou