Technický pracovník

Technické služby města Příbora, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Štramberská 483, 742 58 Příbor, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů (8341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technické služby města Příbora, příspěvková organizace, IČ 00143651
Pracoviště:Štramberská 483, 742 58 Příbor

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 8.2.2017.
Charakteristika vykonávané práce:
1. Řízení a údržba traktorů a silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti nad 7,5 tuny.
2. Oprava vozidel a techniky TS.
3. Práce související s údržbou zeleně (strojní sekačka, fréza na pařezy, obsluha pily a křovinořezu atd.).
4. Údržba komunikací v zimním období - odstraňování sněhu traktorem popř. komunálním vozidlem.
5. Sledování stavu, stupně opotřebení strojů a techniky, včetně navrhování opatření.
6. Dílenské práce a opravy ručního nářadí.

Požadavky na uchazeče:
a. fyzická osoba, která dosáhla minimálně 18 let věku
b. dobrý zdravotní stav
c. způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
d. min. SOU technického směru
e. řidičský průkaz skupiny B, T
f. výhodou řidičský průkaz skupiny C + profesní průkaz, osvědčení na práci s pilou a křovinořezem a praxe v oboru
g. rozhodnost, samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, komunikativní schopnosti
Nabízíme: 25 dnů dovolené, odměny, stabilní zaměstnání, stravenky.
Info. na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12131580772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T