Recepční

Technistone, a.s. (MPSV)

Bratří Štefanů 1070, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technistone, a.s., IČ 25932080
Pracoviště:Bratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-05-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:RECEPČNÍ
Technistone, je společnost působící v 75 zemích světa a již 20 let se zabývá výrobou umělého kamene. Do svých řad hledáme dynamického kandidáta/kandidátku na pozici recepční.
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha recepce společnosti (od 6:00 - 14:30 ); vyřizování korespondence společnosti; zpracování podkladů pro jednotlivé úseky; uvádění návštěv, zajišťování občerstvení; agenda spojená s dopravou surovin/expedic zboží
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání; znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, PowerPoint; internet, e-mail); komunikativní znalost AJ; spolehlivý a zodpovědný přístup; výborné organizační a komunikační dovednosti; reprezentativní a příjemné vystupování
- Nabízíme: zázemí stabilní firmy s nadnárodní působností; měsíční mzdu ve výši 12 000 Kč; stravenky v hodnotě 70 kč; možnost profesního růstu; 2 dny sick day/rok; po zkušební době příspěvek 300Kč na důchodové pojištění; možnost výuky AJ
- V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na adresu [email protected] (pí.Ing. Kubicová)

Poslední změna:2016-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10669720738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou