Lakýrník - nástup ihned

TechnoJob s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TechnoJob je stabilní agenturou práce, která dlouhodobě hledá pro své klienty působící v oblastní strojního výrobního průmyslu šikovné svářeče.

Náplň práce:
-stříkání a nátěr vyrobených železničních kolejových vozidel a vyrobených dílů
- pracovní smlouva na cca 1 rok s možností prodloužení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- mzda podle zkušeností a schopností + příspěvky:
- náborový příspěvek 3.000 Kč k výplatě
- příspěvek na stravování
- zajištěná lékařská péče
- práce na plný úvazek
- zázemí stabilní výrobní společnost

Nástup možný IHNED nebo dle dohody

Informace o náboru

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - http://www.technojob.cz/volne-pozice/

Děkujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Opravy a modernizace železničních vozů. Výroba nových kolejových vozidel, přesuven, točen, traťových strojů a montážních mechanismů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s tmelením, broušením a nástřikem vysokotlakou pistolí
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1420579  Datum zveřejnění: 7.4.2015