Embedded programátor

TechnoJob s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovědnost za návrh, debugování a integraci softwarových aplikací běžících v proprietární OS, Linux atd.
• Zapracování zákaznických požadavků, design vestavěných řídicích systémů - sběrnice (M-bus, S-Bus)
• Participace na integraci software / hardware
• Design a vývoj real-time mikrokontroleru
• Debugování a testování hardware od prototypu k předání do výroby
• Cílové aplikace jsou kódovány v C/C ++ a assembleru

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci na různorodých projektech
• Možnost rotace na projektech v rámci společnosti
• Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce)
• Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná a rychle se rozvíjející společnost zabývající se komplexním řešení v oblasti vývoje softwarových řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1518098  Datum zveřejnění: 12.5.2014