Svářeč nerezi - státní zkouška EN 135

TechnoJob s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TechnoJob je stabilní agenturou práce, která dlouhodobě hledá pro své klienty působící v oblastní strojního výrobního průmyslu šikovné svářeče.

Náplň práce:
- příprava na sváření
- vykonávání svářečských prací
- svařování podle výkresové dokumentace
- svařování: ocelových konstrukcí, výměníků, kolon, chladičů, ohřívačů, kondenzátorů, tlakových zařízení (záleží na jednotlivém projektu)
- pracovní smlouva na cca 1 rok s možností prodloužení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- mzda podle zkušeností a schopností od 20 - 30.000 Kč čistého + Příspěvky:
- náborový příspěvek 3.000 Kč k výplatě
- příspěvek na stravování
- příspěvek na ubytování
- zajištěná lékařská péče
- práce na plný úvazek
- zázemí stabilní výrobní společnost

Místo výkonu práce: celá ČR (možnost práce v zahraničí)

Nástup možný IHNED nebo dle dohody

Informace o náboru

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - http://www.technojob.cz/volne-pozice/
Děkujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient je strojírenská firma, která se zaměřuje na dodávky technologických zařízení pro chemický, petrochemický, teplárenský, energetický a potravinářský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní zkouška EN 135, (EN 141 výhodou), možnost dodělání
certifikátu ve svářecí škole (podle zkušeností)
- praxe se svařováním nerezi
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Děkujeme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1615936  Datum zveřejnění: 9.5.2014