Horizontkář (klasik) + Programátor CNC

TechnoJob s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
05.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-tvorba a popis procesů obrábění
-příprava seřizovacích listů pro NC i CNC operace
-tvorba požadavků na přípravky a nářadí ve spolupráci s konstrukcí a výrobou
-technická podpora při seřizování CNC strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci ve stabilní společnosti
Motivující platové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, který působí ve strojírenství hledáme vhodného uchazeče na pozici Horizontkář, Programátor CNC.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojirenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1963675  Datum zveřejnění: 5.3.2015