Obchodní manažer pro zahraniční trhy

TechnoJob s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové činnosti a úkoly
Obchodní manažer bude součástí obchodního oddělení společnosti. V rámci pozice bude mít na starosti především níže uvedené činnosti.

Klíčové činnosti zahrnují:
- Business development - rozšiřování portfolia zákazníků
- Sledování a plnění zákaznických požadavků a řešení komplikací
- Vytváření cenových nabídek, bezprostřední kontakt s klienty
- Odpovědnost za plnění obchodního plánu oddělení
- Účast na odborných seminářích, veletrzích apod.
- Reportování vedení společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn, benefitů
- Služební automobil i k soukromému využití
- Stabilitu tradiční společnosti s dlouholetou historií
- Zajímavou práci v profesionálním a ambiciozním týmu
- Časté služební cesty mimo území ĆR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední výrobní společnost působící v oblasti železniční dopravy - výroba a vývoj kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství popř. ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta:
- Min. středoškolské vzdělání technického směru, VŠ výhodou
- Zkušenosti v navazování kontaktů, vztah k obchodu, orientace na zákazníka a jeho potřeby
- Pokročilá znalost německého jazyka min. na úrovni B1 nebo anglického jazyka na úrovni B1
- Samostatnost a spolehlivost
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Ochota k častým zahraničním cestám v rámci Evropy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2102672  Datum zveřejnění: 5.5.2015