Projektový manažer

TechnoJob s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly:
Poskytování technické podpory obchodníkům
Vypracovávání technické části nabídek
Úprava produktové dokumentace
Realizace projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

notebook, telefon, automobil, 13.plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, prosperující českou společnost, která vyrábí a servisuje baterie, nabíječe, stejnosměrné a střídavé systémy záložního napájení, DC/DC měniče, střídače, motorgenerátory a zároveň i technologie nabíjecích stanic, hledáme Projektového manažera

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Vzdělání:SŠ/VŠ elektro, kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Schopnosti a dovednosti:samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, aktivní přístup, spolehlivý a ochotný partner pro obchodní tým, ochota cestovat po ČR
Práce s PC:MS Office na vysoké úrovni - tabulky, grafy, prezentace
Jazykové znalosti:AJ na dobré úrovni (technická angličtina , NJ výhodou)
Řidičské oprávnění: aktivní řidič, skupina B

Výhodou:zkušenosti s tvorbou produktové dokumentace, znalost průmyslových komunikací - např. SNMP, Modbus, Ethenet, zkušenosti s prezentacemi, školením, zkušenosti s technickými normami, otevřená mysl - schopnost inovativního přístupu k řešení úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoJob s.r.o. je agenturou práce specializující se na vyhledávání a obsazování pracovníků formou agenturního zaměstnávání do různých oborů, především do výroby a provozu. Vyhledáváme a obsazujeme pro své klienty po celé České republice pracovníky do řadových dělnických, ale i specializovaných pozic.

Pro flexibilnější a aktivnější práci s Vaším životopisem bychom Vás rádi požádali o registraci přímo do naší interní databáze uchazečů - www.technojob.cz/volne-pozice/

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2155960  Datum zveřejnění: 24.6.2015