Vytápění a zdravotechnika - vedoucí nebo samostatný/á projektant/ka

Technoprojekt, a.s. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkovo nábřeží 2728, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní stavební inženýři (21429)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technoprojekt, a.s., IČ 27810054
Pracoviště:Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Havlíčkovo nábřeží 38, 702 00 Ostrava

V případě zájmu volejte od 6.45 do 17.00 hod. na tel.: 602 712 930 nebo pište na e-mail: [email protected]

Požadujeme:
VŠ nebo SPŠ - stavební, obor TZB.
Minimálně 5 let projekční praxe se složitějšími projekty průmyslového a občanského charakteru, vynikající znalost aplikace AutoCAD, znalost MS Office, ŘP skup. B, spolehlivost a zodpovědnost, vysoká míra samostatnosti, aktivní přístup, časová flexibilita, autorizace v oboru výhodou, alespoň základní znalost AJ.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, penzijní připojištění, vzdělávání.

HPP na dobu neurčitou.
Mzda dle kvalifikace a délky praxe.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9673420740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou