Projektový manažer

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo po domluvě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Řízení projektu ve všech jeho fázích, a to metodikou Waterfall i Agile.
- Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
- Vedení a řízení projektového týmu.
- Řízení finančních zdrojů, nákladů projektu.
- Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
- Řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
- Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu (dle koncernové metodiky IT PEP).
- Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu.
- Řízení všech dostupných zdrojů v projektu.
- Koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektu.
- Řízení změn v projektu.
- Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.
- Reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní benefity
- možnost profesního rozvoje
- mzda dle zkušeností a praxe
- moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv
- nástup dle domluvy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost projektového řízení v automotive
- Vynikající komunikace
- znalost anglického nebo německého na komunikativní úrovní – denní komunikace
- znalost MS Office na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 2984696  Datum zveřejnění: 25.1.2022