Elektronik

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržba a opravy výrobního a technického zařízení
Odpovědnost za opravy a údržbu el. systémů budovy a výrobního zařízení
Přestavby výrobních linek a přezkoušení funkce zařízení
Upozorňovat na možná rizika a nedostatky při montáži výrobků
Diagnostika závad strojního zařízení s využitím PC – Simatic S7 / S5
Odpovědnost za vedení dokumentace údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v dynamické mezinárodní společnosti
Perspektivní a stabilní zaměstnání
Jednosměnný provoz
Odpovídající finanční ohodnocení
Roční bonus / prémie
Benefit Plus
Vzdělávací kurzy / školení
Stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SOU elektrotechnického zaměření
Platnou vyhlášku č. 50/1978 §6
Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
Znalosti modulů instalovaných na PC pro vedení dohledu a evidence údržby
Dobré znalosti diagnostiky PLC Simatic S7 / S5
Znalosti / zkušenosti v oblasti mechanických, pneumatických, hydraulických, elektromechanických prvků
Znalosti / zkušenosti v oblasti programování průmyslových robotů – KUKA KRC2 / KRC4
Svářečský průkaz výhodou
Průkaz VZV výhodou
Práci s PC na uživatelské úrovni
Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
Ochota zástupu v nepřetržitém provozu /výjimečně/
Flexibilitu, samostatnost v řešení úkolů, odpovědnost
Znalost frekvenčních měničů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 2992146  Datum zveřejnění: 14.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností