Personalista/Recruiter SK/CZ+HU v Holandsku

Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Miesto práce
Hanzeweg 46, 7418AT Deventer, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu v Holandsku hľadáme šikovného a komunikatívneho kolegu, ktorý bude mať na starosti:

- vyhľadávanie kvalifikovaných pracovníkov
- prvotný kontakt s kandidátmi
- vedenie administratívy kandidátov a zamestnancov
- vyhľadávanie a kontakt s pracovnými agentúrami za účelom budúcej spolupráce na území Slovenska, Česka a Maďarska
- ďalšie administratívne činnosti podľa potreby zamestnávateľa
- možnosť neskôr v prípade záujmu prevziať jednoduchšie účtovnícke úkony

Vyžadujeme znalosť slovenského a maďarského alebo českého a maďarského jazyka na vysokej úrovni; taktiež komunikatívnu úroveň anglického, nemeckého alebo holandského jazyka.

- motivujúci plat v súlade s holandským trhom
- zabezpečenie ubytovania za výhodných podmienok
- príjemný kolektív
- personálny a kariérny rast
- zaujímavá a rôznorodá náplň práce
- možnosť športových aktivít na pracovisku, spoločné obedy raz do týždňa
- prepožičanie bicykla

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite nám svoj životopis len v anglickom, nemeckom alebo holandskom jazyku (v slovenskom, maďarskom a českom jazyku prosím neposielať). Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Techvisie je holandská pracovná agentúra so špecializáciou na technické profesie. Pôsobíme na holandskom trhu už vyše 15 rokov. Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce v oblasti elektronického a elektrotechnického, stavebného, strojárskeho a výrobného priemyslu.
Vlastníme všetky potrebné osvedčenia o poskytovaní dobrých platobných podmienok v zhode s Holandskými zákonmi ako aj certifikáty – NEN 4400-1 a VCU. Techvisie je členom NBBU a tiež sme obdržali certifikát o kvalitnom ubytovaní – Certified Flex Home.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je znalosť SK + HU / CZ + HU jazyka
- znalosť AJ, NJ alebo NL jazyka na úrovni umožňujúcej profesionálnu prácu
- skúsenosti v oblasti personalistiky a práce s ľuďmi
- základné znalosti v oblasti účtovníctva výhodou, nie podmienkou
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- ochota pracovať v Holandsku

Techvisie je holandská pracovná agentúra so špecializáciou na technické profesie. Pôsobíme na holandskom trhu už vyše 17 rokov. Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce v oblasti elektronického a elektrotechnického, stavebného, strojárskeho a výrobného priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2201499  Datum zveřejnění: 25.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podľa dohody