Zvárači (CO2/TIG/Elektróda/CNC)

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
dobrý plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Techwork pravidelne hľadá serióznych technických odborníkov so solídnymi skúsenosťami.
Aj keď momentálne nemáme toto konkrétne pracovné miesto voľné, je pre nás dôležité, aby sme sa s vami dostali do kontaktu, pretože iba ak máme vaše informácie, môžeme sa pokúsiť vám nájsť prácu.
Z tohto dôvodu vás prosíme, aby ste sa zaregistrovali. V prípade, že vidíme určité možnosti, spojíme sa s vami a dohodneme si pohovor (osobný v kancelárii, cez Skype, cez telefón) s cieľom dôkladnejšie sa s vami porozprávať.
Okrem všeobecných inzerátov, ako je aj tento, môžete na našej webovej stránke a na Profesii nájsť konkrétne pracovné ponuky.

Pre viacero odvetví (strojárske, lodiarske, potravinárske, petrochemické atď.) hľadáme do budúcnosti:
- zváračov CO2
- zváračov TIG
- zváračov elektródou
- CNC zváračov
- zváračov pre bodové zváranie

Musíte vedieť pracovať podľa technickej dokumentácie a zvárať rôzne druhy materiálov.
Certifikát EN 287 (alebo základný) je výhodou.

- Väčšina našich zákazníkov hľadá ľudí, ktorí dokážu komunikovať po anglicky alebo nemecky.
- Naším cieľom je vytváranie dlhodobých vzťahov tak s našimi zákazníkmi, ako aj s technickými odborníkmi.

- Kompletné služby - ubytovanie, doprava v Holandsku, legálne náležitosti
- 6-8 týždňové turnusy
- Holandská pracovná zmluva
- Odvody hradené v Holandsku
- Výhradne legálna práca

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle nášho call centra: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme technikov so zodpovedajúcicmi pracovnými skúsenosťami, ktorí ovládajú nemčinu alebo angličtinu na stredne pokročilej, respektíve pokročilej úrovni.
Ak máte záujem o viac informácií týkajúcich sa práce, podmienok alebo platu, bezplatne sa zaregistrujte na webovej stránke našej firmy.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1375458  Datum zveřejnění: 21.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dobrý plat