Úpravár plechu (CNC a konvenčne)

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
dobrý plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Techwork pravidelne hľadá serióznych technických odborníkov so solídnymi skúsenosťami na obsadenie uvedeného pracovného miesta, ako aj iných pracovných miest.
Aj keď momentálne nemáme toto konkrétne pracovné miesto voľné, je pre nás dôležité, aby sme sa s vami dostali do kontaktu, pretože iba ak máme vaše informácie, môžeme sa pokúsiť vám nájsť prácu.
Z tohto dôvodu vás prosíme, aby ste sa zaregistrovali. V prípade, že vidíme určité možnosti, spojíme sa s vami a dohodneme si pohovor (osobný v kancelárii, cez Skype, cez telefón) s cieľom dôkladnejšie sa s vami porozprávať.
Okrem všeobecných inzerátov, ako je aj tento, môžete na našej webovej stránke a na Profesii nájsť konkrétne pracovné ponuky.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami v oblasti spracovania plechu na nasledujúcich CNC a/ alebo konvenčných zariadeniach:
- ohýbačka
- rezačka
- Laser
- Plazma
- dierovačka
Hľadáme samostatných technikov, ktorí dokážu nastavovať a obsluhovať uvedené zariadenia a vykonávať kontrolu výrobkov na základe výkresov a technickej dokumentácie.
Kusová výroba a výroba stredne veľkých sérií.

- Väčšina našich zákazníkov hľadá ľudí, ktorí dokážu komunikovať po anglicky alebo nemecky.
- Ponúkame dobrý plat, nadštandardné ubytovanie a pomoc s administratívnymi záležitosťami.
- Naším cieľom je vytváranie dlhodobých vzťahov tak s našimi zákazníkmi, ako aj s technickými odborníkmi.

- dobré ubytovacie podmienky, bezplatne
- zaujímavú prácu na dlhšie obdobie
- dobrú budúcnosť v serióznej spoločnosti
- 6 týždňov práce a jeden týždeň voľna vrátane bezplatnej dopravy domov
- holandskú alebo nemeckú pracovnú zmluvu

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme technikov so zodpovedajúcicmi pracovnými skúsenosťami, ktorí ovládajú nemčinu alebo angličtinu na stredne pokročilej, respektíve pokročilej úrovni.
Ak máte záujem o viac informácií týkajúcich sa práce, podmienok alebo platu, bezplatne sa zaregistrujte na webovej stránke našej firmy.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1477362  Datum zveřejnění: 22.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dobrý plat